Değerli müşterilerimiz

Mandu mobilya kurulduktan bu yana 128 kalem ürüne ulaştı. Türkiye geneli aktif bir satış sistemine geçip Tekzen, Koçtaş, Hepsiburada.com, N11, Sahibinden, Gittigidiyor, Eptt, Sanalpazar gibi satış kanalları, bunun yanında Türkiye geneli 12 bayilik olarak ürünlerimizi hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.

Geçen süreçte ürünlerin kalitesini arttırmak adına çok emek verdik. Yeni ürün taleplerinizi değerlendirip ihtiyaçlara cevap vermesi adına durmadan çalışıyoruz. Değer verdiğimiz minik dostlarımızın barınmaları için yapılan ürünler içinse ayrı bir çaba gösteriyoruz. Bunlardan hiç şikâyetçi değiliz, çünkü sizlerden gelen olumlu yorumları, eleştirileri gördükçe bir kez daha aşk ile başlıyoruz.  Olumsuz yorumları görünce ise, oturup konuşuyoruz ve tekrar başlıyoruz..

Ve şimdi Sosyal mecralardan, Sanal mağazamızdan hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Artık ürünlerimizi www.mandu.com.tr Instagram, Facebook ve Twitter gibi sayfalardan satışa açıyoruz. Tüm ürünler hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplıyor olacağız. Eleştirilerinize her daim açık olacağız. Ve o emek verip zevkle hazırladığınız bahçelerinizde, dost bildiğimiz sevgi dolu canlılarımızla, yıllarca sizinle kalacağız..

Her bir ürünümüzün Tasarım tescili, Faydalı model tescili tarafımıza ait olup tüm hakları bizdedir.

Sevgilerimizle

Mandu Dream House

www.mandu.com.tr